Od 2. października nowy Panel Klienta domyślny dla wszystkich odbiorców usługi

Sznowni Państwo,
miło jest nam poinformować, że od 2. października, nowa wersja Panelu Klienta Taxe, którego premiera odbyła się niespełna rok temu, stała się domyślną wersją dla wszystkich Klientów.
W dalszej części wpisu zamieszczamy zbiór informacji, przydatnych w procesie zapoznawania się z nowym oprogramowaniem, zachęcamy do lektury.

Adresy

  • Nowa wersja Panelu jest dostępna pod głównym adresem internetowym https://panel.taxe.pl.
  • Do czasu wygaśnięcia certyfikatu SSL dla domeny https://panel2.taxe.pl (2015-12-04), nowy Panel nadal będzie dostępny również i pod tym adresem.
  • Stare oprogramowanie będzie jeszcze przez kilka miesięcy dostępne pod adresem https://starypanel.taxe.pl.

Użytkowników systemu API prosimy o zmianę nazwy hostu z panel2.taxe.pl na panel.taxe.pl do 2015-12-04, kiedy to w związku z wygaśnięciem certyfikatu SSL dla tej domeny, mogą wystąpić problemy z akceptacją połączeń szyfrowanych z systemem API.

Lista zmian i budowa nowego Panelu

Budowa nowego systemu została opisana w przewodniku, znajdującym się w Panelu, sekcja Pomoc > Przewodnik po usłudze. Bezpośredni link: https://panel.taxe.pl/przewodnik/wpis/6/

Wątek budowy oraz opis zmian został również poruszony na naszym blogu w artykule z 10. grudnia 2014: http://blog.taxe.pl/433/nowy-panel-klienta/

Niekompatybilność modułów fakturowania

Dokumenty sprzedaży wystawiane w modułach fakturowania nowego oraz starego systemu nie są ze sobą kompatybilne. Szerzej o temacie, powody braku kompatybilności i zalecenia dla użytkowników zostały opisane w artykule http://blog.taxe.pl/440/nowy-panel-klienta-kompatybilnosc-pomiedzy-modulami-do-fakturowania/

 

Mamy nadzieję, że przełączenie się na nową wersję oprogramowania będzie dla Państwa intuicyjne i bezproblemowe. W przypadku pojawienia się pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

2 myśli nt. „Od 2. października nowy Panel Klienta domyślny dla wszystkich odbiorców usługi

  1. admin Autor wpisu

    Stary Panel Klienta Taxe nie jest już wspierany i jest jedynie poddawany aktualizacjom bezpieczeństwa, nie są natomiast dodawane nowe funkcje. Jego wyłączenie zaplanowano – w zależności od postępu procesu przełączania się użytkowników na nową wersję – w ciągu następnych 3-4 miesięcy.

Dodaj komentarz