Słów kilka o promocji „Testuj przez 2 miesiące za darmo, bez zobowiązań”

W dniu dzisiejszym uruchomiona została nowa promocja Testuj przez 2 miesiące za darmo, bez zobowiązań! Przygotowana została ona z myślą o tych potencjalnych klientach, dla których ważne jest rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z usługą, przed podpisaniem zobowiązującej umowy i złożeniem stosownych upoważnień.

Chcielibyśmy w kilku słowach opisać warunki promocji, wskazując rozwiązania i możliwości.

Po pierwsze: możesz korzystać z usługi TAXE przez dwa miesiące, bez podpisywania umów i składania upoważnień. Otrzymasz na start zasilenie puli księgowań ilością 30-stu punktów.

Po drugie: jako że nie powstają między Tobą a nami zobowiązania cywilno-prawne, nie możemy w Twoim imieniu przesłać do Urzędu Skarbowego oraz ZUS żadnych deklaracji. Wyślemy je natomiast do Ciebie w postaci plików PDF. Możesz je zweryfikować, a nawet złożyć samodzielnie do urzędów.

Po trzecie: pozostałe warunki w zasadzie się nie zmieniają względem normalnie świadczonej usługi – otrzymasz pełne raporty, możesz korzystać z nieograniczonej, pełnej wersji Panelu Klienta TAXE.

Po czwarte i najważniejsze: w czasie trwania okresu testowego, nie musisz wydać ani złotówki.

Jeżeli więc należysz do grupy osób, które obawiają się naszej usługi, z uwagi na jej zbyt daleko posuniętą innowacyjność lub z innych znanych tylko Tobie powodów, skorzystaj z naszej promocji, przekonaj się do modelu księgowości hybrydowej.

Ta promocja jest również dla Ciebie, jeżeli korzystasz obecnie z innego systemu księgowości internetowej lub stacjonarnego biura rachunkowego i poszukujesz skuteczniejszych lub tańszych rozwiązań. Proponowany dwumiesięczny okres „przejściowy”, umożliwi łagodne, bezproblemowe przeniesienie spraw i załatwienie wszystkich formalności.

Pełny Regulamin promocji jest dostępny pod adresem http://www.taxe.pl/promocje.html

Dodaj komentarz